Adobe Illustrator

Tworzenie ilustracji wektorowych wypowiedzi dla każdego projektu. Specjaliści w zakresie projektowania na całym świecie wybierają Adobe Illustrator CS5.1 na wyjątkową dokładność i funkcjonalność zaawansowanych narzędzi do rysowania, szczotka ekspresyjne i tętniące życiem, duży zestaw narzędzi, które pozwala na oszczędność czasu,  jak również integrację z usługami online Adobe CS Live .

Zaawansowane kontroli tworzenia grafiki wektorowej. Tworzenie wyrazisty design z precyzyjnych narzędzi do tworzenia kształtów, niestandardowych pędzli i naturalnej kontroli Advanced ścieżki.  Gradienty i przejrzystości. Praca z gradientami zarządzania na miejscu i przejrzystości poszczególnych kolorów oraz zmiany w nachyleniu.  skok Professional. Pełna kontrola nad uderzeniami zmiennej szerokości, strzałki, linie kropkowane i skalowanie pędzli wzdłuż trajektorii. Oglądaj w akcji  wygląd panelu edycji. Edycja właściwości obiektu bezpośrednio w panelu „Design”. Eliminuje to konieczność, aby otworzyć paletę związane z wypełnienia, udar mózgu i inne efekty.

Adobe CS Review.

Organizacja sesji internetowe dla klientów w biurze lub następnego po drugiej stronie globu, dzięki integracji z Adobe CS Review, jeden z nowych usług online CS Live **. Przez ograniczony okres czasu CS usługi Live są bezpłatne.  Obsługa formatów plików graficznych standardów branżowych. Działa z praktycznie wszystkie formaty plików graficznych, w tym PDF, EPS, FXG, Photoshop (PSD), TIFF, GIF, JPEG, SWF, SVG, DWG, DXF, itd.
Narzędzia do tworzenia Adobe PDF. Tworzenie bezpiecznych wielostronicowych plików PDF z grafiką i ekspresyjne zachowanie warstw Illustrator ®. Przesyłanie plików przez usługodawców, w tym z obsługą PDF / X.

Wyrazisty tekst rozwiązań dla każdego z mediów profesjonalnych narzędzi do zarządzania i ust stylów charakteru, Obsługa czcionek OpenType ®, efekty przezroczystości, itp.  Rysowanie w perspektywie. Korzystanie z sieci perspektywy tworzenia dokładnych danych liczbowych i sceny w 1 -, 2 – lub 3-punktowe perspektywy liniowej.  Poprawa montażu obszarze. Możliwość tworzenia do 100 zbiórki różnej wielkości w tym samy pliku – i zarządzania ich nazwiska, miejsca i trybów wyświetlania.  Ulepszone narzędzia do rysowania. Rysowanie obiektów niezależnie od kolejności ich umieszczenia. Tworzenie i wstawianie obrazów wewnątrz obiektów i ustawienie maski obcinania.  Integracja z innymi projektowanie aplikacji Adobe. Korzystanie z plików z innych profesjonalnych aplikacji do projektowania Adobe, oraz wyjątkowej łatwości tworzenia grafiki do wykorzystania w różnych środowiskach.  Jasność kontury w projektach dla aplikacji internetowych oraz urządzeń przenośnych. Tworzenie obiektów wektorowych, które znajdują się dokładnie na siatce pikseli, do przygotowania obrazów bitmapowych z wyraźnymi krawędziami konturów.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz