Biuro rachunkowe, doradca podatkowy Świebodzin

Biuro rachunkoweKancelaria podatkowa Vis Legis w Świebodzinie świadczy usługi doradztwa podatkowego oraz usługi w zakresie prowadzenia ksiąg rachunkowych dla podmiotów krajowych oraz spółek z kapitałem zagranicznym. Biuro rachunkowe prowadzone jest przez Tomasza Juszkiewicza – doradcę podatkowego (nr wpisu 11201) oraz Maję Fiszer-Juszkiewicz (nr licencji 15773/2006). Właściciele posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia do wykonywania zawodu doradcy podatkowego oraz dyplomowanego księgowego wydane przez Ministra Finansów RP. Wykształcenie zdobyte na renomowanych szkołach wyższych oraz niezbędne doświadczenie zawodowe zdobyte m.in. w urzędzie skarbowym (8 lat pracy Pana Tomasza Juszkiewicza) oraz na stanowisku głównej księgowej w instytucjach budżetowych i firmach prywatnych (8 lat Pani Fiszer-Juszkiewicz) dają gwarancję rzetelności i profesjonalności świadczonych usług dla firm w zakresie kompleksowej obsługi księgowo-finansowej oraz kadrowo-płacowej. Działamy na terenie nie tylko powiatu świebodzińskiego, ale całej zachodniej Polski (woj. lubuskie i wielkopolskie). Dla absolutnej przejrzystości i bezpieczeństwa świadczonych przez nas usług, kancelaria jest ubezpieczona polisą od odpowiedzialności cywilnej, co daje pełną gwarancję dla Państwa finansów i rozliczeń.

Oferujemy kompleksową obsługę księgowo-kadrową Państwa rozliczeń wobec wszystkich powołanych do tego instytucji państwowych w Polsce: podatkowych (urzędów i izb skarbowych, urzędów kontroli skarbowej), celnych (urzędów i izb celnych), związanych z ubezpieczeniami społecznymi (ZUS), a także pozostałych instytucji kontrolnych czy statystycznych (urząd statystyczny, NBP, PIP). Jeżeli jesteście Państwo jeszcze przed rejestracją działalności gospodarczej, oferujemy pomoc w prawidłowej jej zgłoszeniu do organów ewidencyjnych (urząd miasta, gminy, KRS).

Nasze usługi skierowane są głównie do podmiotów prowadzących działalność gospodarczą zarówno jako firmy jednoosobowe, jako wspólnicy spółek osobowych (spółki cywilne, jawne, komandytowe) jak i spółek kapitałowych (spółki z. o.o.). Ponadto nasza oferta skierowana jest do jednostek organizacyjnych takich jak stowarzyszenia, wspólnoty mieszkaniowe, spółdzielnie, fundacje.

Świebodzin biuroDoradztwo podatkowe to także rozliczenia podatników z fiskusem, którzy nie prowadzą działalności gospodarczej. Świadczymy usługi związane z prawidłowym wypełnianiem rozliczeń rocznych PIT czy rozliczeń wydatków na cele mieszkaniowe (wniosek o zwrot części podatku VAT). Ponadto dokonujemy standardowych porad, udzielania opinii, wyjaśnień w zakresie prawa podatkowego, prawa celnego, przepisów o ubezpieczeniach społecznych czy prawa pracy. Sporządzamy wyjaśnienia, pisma, występujemy w imieniu klienta indywidualnego w trakcie postępowań podatkowych i kontrolnych przed urzędami skarbowymi, w sprawach celnych przed urzędami celnymi, przed sądami administracyjnymi w sprawach podatkowych. Zapraszamy.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz