CorelDRAW Graphics Suite X4

Wersja Small Business Edition przeznaczona jest dla:

– firm, w których maksymalnie 3 komputery wykorzystywane są do tworzenia grafiki i projektowania;
– firm, które używają wcześniejszej wersji pakietu CorelDRAW na jednym komputerze i szukają niedrogiego rozwiązania pozwalającego na zainstalowanie najnowszej wersji pakietu na kilku komputerach;
– małych firm chcących zwiększyć efektywność procesu tworzenia grafiki oraz projektowania i w łatwy sposób importować, eksportować oraz udostępniać pliki współpracownikom w obrębie firmy i partnerom zewnętrznym.

Istotne zastrzeżenia dotyczące licencji użytkownika końcowego

Zabrania się wykorzystywania tych licencji w celu instalacji produktu za pośrednictwem sieci lub w połączeniu z licencjami zakupionymi w ramach innego programu licencyjnego firmy Corel. Aby przeprowadzić instalację wersji Small Business Edition za pośrednictwem sieci, należy zakupić licencje korporacyjne.
Warunki instalacji

Umowa licencyjna użytkownika oprogramowania dla wersji Small Business Edition zawiera następujące postanowienia: produkt można zainstalować oraz korzystać z jego kopii na maksymalnie trzech komputerach w firmie, wykorzystując po jednym z dostarczonych numerów seryjnych dla każdego komputera. Nie wolno wykorzystywać tych licencji do dokonywania instalacji za pośrednictwem sieci. Bez względu na jakiekolwiek inne postanowienia zawarte w Licencji, nie wolno udostępniać stronom trzecim produktu, jego kopii ani licencji na jego użytkowanie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz