Google SketchUp 6

Twórz, modyfikuj i udostępniaj modele 3D.

Google SketchUp to oprogramowanie umożliwiające tworzenie, udostępnianie i prezentowanie modeli 3D. Niezależnie od tego, czy projektujesz coś do własnego domu, konstruujesz modele dla bazy Google Earth czy uczysz piątoklasistów geometrii, program SketchUp pomoże Ci przedstawić to wszystko w trzech wymiarach. A po zakończeniu tworzenia możesz wyeksportować obraz, utworzyć film lub wydrukować swoją pracę.

Naucz się obsługi programu SketchUp w mniej niż jeden dzień.

Nawet najbardziej zaawansowane narzędzie jest bezużyteczne, jeśli jego obsługa nie jest intuicyjna. Na opanowanie obsługi programu SketchUp większość użytkowników potrzebuje zaledwie kilku godzin.

Z programem SketchUp stworzysz wszystko, co podsunie Ci wyobraźnia.

Projektuj budynki. Zmieniaj umeblowanie domu. Twórz modele swoich produktów i umieszczaj je w bazie Google Earth. Stworzyliśmy program SketchUp, aby ułatwić Ci przedstawianie idei i pomysłów w trzech wymiarach. Sposób, w jaki będziesz go wykorzystywać, zależy wyłącznie od Ciebie. Warto jednak odwiedzić Galerię 3D firmy Google, aby zobaczyć, jakie modele tworzą inni użytkownicy.

Pracuj w sposób intuicyjny.

Zamiast konieczności wpisywania współrzędnych program SketchUp stosuje zaawansowany system prowadzenia, wykorzystujący kolory, linie i wskazówki tekstowe, które informują użytkownika o tym, gdzie się znajduje i w jakim kierunku zmierza. Podobnie jak w przypadku narzędzi wykorzystywanych w życiu codziennym, każdym spośród niewielu narzędzi programu SketchUp można wykonywać wiele czynności. Dzięki temu łatwiejsza jest nauka ich obsługi, ich używanie i (co najważniejsze) zapamiętanie, w jaki sposób się je stosuje.

Pobierz program Google SketchUp za darmo

Dowiedz się, jakie możliwości daje Ci program Google SketchUp

Dowiedz się, jak tworzyć modele w programie Google SketchUp

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz