Jak pobrać i zainstalować szablon z Themeforest?

ThemeForest jest anglojęzycznym serwisem, na którym można kupić profesjonalne szablony stron dla HTML, WordPress, Marketing (Email Templates, Landing Pages), CMS (Joomla, Drupal), eCommerce, PSD, Tumblr, Ghost themes, Blogging czy Forums.

Zakładając naszego bloga, możemy skorzystać z darmowych szablonów, które nie prezentują się zbyt dobrze, gdyż nie są tworzone przez profesjonalistów, tym samym nasz blog traci na wartości i wizualnie nie jest unikalny. Korzystając z oferty ThemeForest dostaniemy naprawdę dobrze zaawansowany szablon.

Takie szablony można nabywać w cenie od $10 USD (ok. 30 zł), dla bardziej wymagających, którzy poszukują bardziej zaawansowanego szablonu, ceny rozpoczynają się od $20 USD (ok. 60 zł).

ThemeForest działa na prostych zasadach, wystarczy zarejestrować się na stronie firmy, zdeponować pieniądze, wybrać interesujący nas szablon i w ten oto prosty go sposób klikamy na zakup.

1. Utwórz nowe konto Envato

account_envato_com_sign_up_to=themeforest

Twoje konto Envato daje dostęp nie tylko do ThemeForest, ale także do innych stron Envato wymienionych poniżej.

2. Pobierz szablon

purchase

downloads-themeforest

ThemeForest umożliwia również sprzedawanie szablonów twórcą, aby to zrobić należy zarejestrować się na stronie i spełnić wymagania, które są związane z prawami autorskimi. Następnie wgrywamy swoje pracy i zarabiamy. Jak widać firma ThemeForest nie tylko oferuję profesjonalne szablony stron, ale pozwala również zarobić pieniądze ich twórcą.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Damian napisał(a):

    Fajna sprawa, ale wydaje mi się, że to jest takie doraźne. Nic nie zastąpi konsultacji i zrobienia profesjonalnej strony w firmie, która się tym zajmuje od lat.

Dodaj komentarz