Meble na zamówienie

Szafy wnękoweZamiast decydować się na zakup gotowych mebli, narzucać naszym wnętrzom styl, który nie wynika z naszego charakteru, możemy stworzyć meble według własnego pomysłu i urządzić nasze mieszkanie tak, aby w pełni harmonizowało z naszym usposobieniem i odpowiadało naszym gustom. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby meble wykonane pod wymiar współgrały w pomieszczeniu razem z modułowymi. Jeśli dobrze pomyślimy, to wykorzystamy przestrzeń na dwa lub więcej sposobów. A tam gdzie brakuje miejsca i chcemy wykorzystać nawet mysią dziurę, przydadzą się meble wykonywane na zamówienie, pod konkretny wymiar. Z pewnością meble według naszego indywidualnego projektu okażą się nie tylko funkcjonalne, ale także zaspokoją nasze poczucie estetyki. Jednakże potrzebny będzie do tego fachowiec, aby wykonać pomiary i dopasować elementy pod względem technicznym i oczywiście, estetycznym. Z pomocą takiego fachowca wykreujemy meble dla nas doskonałe, sprytnie wykorzystamy tzw. „trudne przestrzenie”, projektując szafy wnękowe, tworząc niepowtarzalne meble do salonu, sypialni czy pokoju dziecinnego. Nasz indywidualny projekt, uwzględniający nasze propozycje, zostanie dokładnie rozrysowany i wymierzony przez fachowca. Dzięki temu jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji będziemy mogli stwierdzić, czy wszystko idealnie do siebie pasuje i oddaje w pełni nasze wyobrażenie. To są niewątpliwe zalety takich mebli.

Szafy wnękoweJeśli zdecydujemy się na meble na wymiar, projektanci uwzględnią specyfikę pomieszczenia oraz nasze szczególne życzenia, wykonują projekty przy użyciu profesjonalnego programu komputerowego. Dzięki temu można będzie obejrzeć swoje wymarzone meble, co sprawia, że nawet najbardziej wymagający odbiorca jest zadowolony.

Przygotowane przez taką firmę projekty uwzględniają potrzeby i przyzwyczajenia przyszłych użytkowników, mogą być także modyfikowane na tym etapie, z uwzględnieniem naszych uwag. Taka zabudowa ma świetne zastosowanie we wszelkiego rodzaju przedpokojach czy garderobach, czyli tam, gdzie przechowujemy wiele rzeczy. Takie szafy wnękowe często umieszczamy w sypialniach. Oczywiście zabudowa to także królestwo kuchenne i łazienkowe. Tam często potrzebujemy wykonania nietypowych mebli. Idąc o krok dalej, można zdecydować się na kompleksową aranżacje pomieszczenia. To usługa skierowana do wymagających osób pragnących stworzyć funkcjonalne i ciekawe wnętrze, przy czym raczej utrzymane w modernistycznym stylu. Jednakże należy pamiętać także o wadach. Podstawową wadą jest cena, ponieważ meble na wymiar nie należą do tanich. Druga wada to ryzyko, podobne do zlecenia uszycia garnituru na zamówienie. Jeśli nie dopilnujemy detali i sumiennego wykonania, zafundujemy sobie drażniący nasze zmysły widok na lata. A trzecia wada, to ich niezmienna lokalizacja, fakt, że nie można ich przestawić czy nawet przesunąć. I tutaj możemy sobie tą wadę zrekompensować odrobiną mebli modułowych, które można przemieszczać, a mało tego, bardzo często mają wręcz kółka.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz