Photoshop CS5

PhotoshopPhotoshop CS5, najnowsza wersja flagowego produktu Adobe do edycji I tworzenia grafiki. CS5 sprawia, że edycja i manipulowanie grafiką jest teraz jeszcze łatwiejsze, działanie starszych narzędzi zostało poprawione, a nowe działają jeszcze lepiej. Nie musimy się martwić brakiem nowego interfejsu, stare powiedzenie mówi: Lepsze wrogiem dobrego, więc po co zmieniać coś co dla wielu jest wzorem a dla niektórych nawet ikoną programów graficznych?

Słowo Photoshop w angielskim słownictwie istnieje od dawna, oznacza ono edycję fotografii. Program o nazwie Photoshop wyprodukowany przez firmę Adobe także znany jest już dobry kawał czasu, lecz w najnowszej wersji producenci zrobili krok do przodu, poszli jeszcze dalej dzięki czemu do dyspozycji mamy potężny i bezkompromisowy program do edycji grafiki. Wygląd programu nie zmienił się znacznie od wersji CS4, nawigacja po programie i używanie różnego rodzaju narzędzi nie będzie kłopotem. Photoshop Creative Suite 5 w skrócie CS5 dostarcza fotografom, artystom, projektantom oraz amatorom grafiki szeroki wachlarz nowych narzędzi.

Wśród nowych cech flagowego produktu Adobe możemy znaleźć programową korekcję soczewek, możemy zmieniać tonację HDR (High Dynamic Range), do naszej dyspozycji mamy także masę automatycznych narzędzi do edycji oraz liczne usprawnienia oraz narzędzia do tworzenia obrazów 3D.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz