Pliki graficzne od Depositphotos

Pliki graficzne mogą przydać się nam w wielu momentach niezależnie od tego czy prowadzimy własną firmę czy po prostu chcemy stworzyć własną stronę internetową. Nie każdy jednak potrafi samodzielnie wykonać odpowiednią grafikę czy też zrobić zdjęcie w określonym miejscu, które pasowałoby do tematyki całej strony. W takim wypadku znacznie lepiej skorzystać jest z odpowiedniego banku zdjęć stockowych, gdzie za niewielką opłatą lub nawet za darmo możemy pobrać zdjęcia. Przykładem takiego właśnie miejsca może być właśnie agencja zdjęć stockowych Depositphotos.

Jak dostać tam darmowe foto na naszą stronę? To proste, możemy skorzystać z próbnego abonamentu na 7 dni, podczas którego będziemy mieli dostęp do wszystkich plików znajdujących się w serwisie, oczywiście z odpowiednim ograniczeniem pobierania pięciu zdjęć dziennie. Oczywiście to jeszcze nie wszystko, ponieważ na stronie działa też program dla blogerów i właścicieli stron. Co znajdziemy w tym programie? Mamy tu do dyspozycji dwie opcje. Pierwsza jest tradycyjną formą, w której po prostu mamy promować stronę Depositphotos przez odpowiedni artykuł z linkiem w zamian za co możemy uzyskać odpowiedni abonament na zdjęcia w serwisie. Wymiar czasowy i limit pobierania zdjęć jaki uzyskamy w abonamencie zależy przede wszystkim od tego jak wartościowa jest nasza strona.

Istnieje jeszcze druga opcja, która dla wielu osób może okazać się znacznie bardziej interesująca. Możemy zrobić dla użytkowników odwiedzających naszą stronę konkurs, do którego Depositphotos ufunduję nagrody w formie abonamentów na pobieranie plików z ich serwisu. W takim wypadku możemy znacznie zwiększyć ilość osób odwiedzających naszą stronę, przez co wiele zyskujemy, poza tym, że promujemy Depositphotos, nasza strona jest również bardzo dobrze promowana. Co wybierzecie dla siebie?

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. Joanna napisał(a):

    Zgadzam się z tym że Depositphotos to świetny bank zdjęć. Dodatkową zaletą Depositphotos jest możliwość zakupu kredytów zamiast abonamentu, to daje możliwość zakupu wybranych zdjęć, w dowolnym czasie bez stałych opłat.

Dodaj komentarz