Agencja ochrony Poznań

Protector agencja ochrony Poznań należy do grona firm najdłużej działających w branży w Polsce. Jest firmą koncesjonowaną, zajmującą się w szczególności pomocą w prowadzeniu przedsięwzięć biznesowych związanych z handlem.

Nasze podstawowe zasady działania to natychmiastowa reakcja na zaistniałe zdarzenia, działania prewencyjne oparte na aktualnym diagnozowaniu zaistniałych problemów dotyczących prowadzonego przedsięwzięcia ich analiza, formułowanie wniosków z nich wynikających i wdrażanie skutecznych sprawdzonych w długoletnim działaniu rozwiązań.

Zdajemy sobie sprawę, że każde przedsięwzięcie z nieznanym sobie partnerem niesie element niepewności. Dlatego prosimy Państwa o zasięgnięcie opinii o naszej firmie w firmach, dla których świadczymy nasz usługi a których lista znajduje się na naszej stronie.

Od 1991 roku prowadzimy na terenie całego kraju działalność związaną z kompleksową ochroną osób i mienia. Specjalistyczną ochronę świadczymy w obiektach handlowych, hurtowniach i magazynach. Każdorazowo projekt inicjujący współpracę rozpoczynamy od uwzględnienia potrzeb naszego Kontrahenta. Pozwala to na dostosowanie usługi do jego indywidualnych oczekiwań.

Od wielu lat współpracujemy, między innymi z takimi firmami jak: CASTORAMA POLSKA, MEDIA MARKT, VAN GRAFF, MEGA AVANS, SATURN, ZŁOTY GROSZ, INTERMARCHE, TAD, MILEA, LEWIATAN, PIOTR I PAWEŁ, AGART, WARKOM- KUCHNIA POLKI, BMW.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz