Aplikacja umożliwiająca szybkie wystawianie faktur

Pierwsza na polskim rynku aplikacja umożliwiająca szybkie wystawianie faktur online. Serwis Faktura.pl został wyposażony w nowe funkcjonalności. Użytkownicy mogą teraz nie tylko łatwo i szybko wystawiać i zarządzać fakturami, ale też przyjąć płatność za fakturę, zweryfikować swoich kontrahentów w Krajowym Rejestrze Długów oraz zlecić monitoring płatności firmie windykacyjnej.

Korzystanie z aplikacji nie wymaga rejestracji w systemie, jednak status zalogowanego użytkownika daje dostęp do dodatkowych funkcjonalności, które usprawniają pracę i dają dużą oszczędność czasu. Są to m.in.:

* brak konieczności wpisywania danych sprzedawcy;
* automatyczna numeracja miesięczna lub roczna faktur wg skonfigurowanego wzorca;
* integracja bazy nabywców i produktów z formularzem wystawiania faktur;
* dostęp do historii wystawionych faktur, z podziałem na miesięczne okresy rozliczeniowe;
* możliwość dodawania nagłówka i stopki do dokumentu i zastosowania indywidualnej bazy jednostek miary i sposobów płatności;
* weryfikacja kontrahenta w Krajowym Rejestrze Długów;
* wystawianie faktur z możliwością przyjęcia płatności online.

Dodatkową zaletę serwisu stanowi możliwość wysyłki wystawionych faktur za pośrednictwem SMS, poczty e-mail, faksu bądź tradycyjnej poczty.

Może Ci się również spodoba

1 Odpowiedź

  1. faktura vat napisał(a):

    Faktura.pl jest fajnym programem, bardzo prosta i czytelna, jednak jeżeli byśmy potrzebowali trochę więcej opcji to polecam fakture egrupa jako alternatywe

Dodaj komentarz