Danne King

Dr King jest naukowcem z zakresu botaniki oraz chemikiem kosmetycznym, który poświęcił ponad czterdzieści lat na badania i rozwój Danné Method of Natural Pharmacology (Metody Farmakologii Naturalnej marki Danné). Jako młody człowiek Dr King przechodził bardzo ostry trądzik i doskonale poznał dyskomfort oraz męczarnie, jakie muszą znosić osoby, których wygląd daleki jest od oczekiwań. W związku z brakiem stosownych środków zaradczych (konwencjonalne środki ochrony skóry skutkowały tylko chwilowo) Dr King zdecydował się zgłębić wiedzę na temat trądziku, przebarwień i starzenia się oraz poznać mechanizmy działania ludzkiego ciała.

Dr King był jednym spośród kilku pierwszych biochemików, którzy docenili znaczenie enzymów i roli jaką odgrywają one w procesie skutecznej odnowy skóry. Jako pierwszy opracował system odmładzania skóry, którego istotą było zaoferowanie komórkom skóry takiej odnowy, jaką mogą rozpoznać i zaakceptować. Podejście to zdobyło uznanie na świecie, ponieważ pozwala połączyć biochemię pojedynczej osoby z odpowiednią terapią skórną.

Produkty marki Danné zarówno te przeznaczone do stosowania w domu jak i te do profesjonalnego zastosowania są wytworzone na bazie składników botanicznych takich jak: owoce, rośliny, korzenie, gatunki kory, itp. Oznacza to, że taki produkt jest odpowiedni dla wszystkich stanów i rodzajów wrażliwości skóry.

Wiele ze składników działa bezpośrednio na komórki skóry, inne natomiast działają systematycznie, powodując łańcuch reakcji, co pomaga w rozwiązywaniu głębszych problemów oraz poprawia jej funkcjonowanie. Produkty marki Danné King posiadają stopień farmaceutyczny, czyli stopień wyższy niż standardy kosmetyczne. Oznacza to, że w procesie produkcji stosowane są składniki najbardziej czyste, pod względem botanicznym, które są bardziej stężone i posiadają wyższą klasę w porównaniu do składników stosowanych w kosmetykach ogólnodostępnych, działających na wierzchnią warstwę skóry. Danné SIĘGA do SEDNA sprawy.

Danné działa na podstawie następującego konceptu:

– Usuwanie
– Odbudowa
– Ochrona
– Pielęgnacja

Powyższe formuły są stosowane progresywnie jako narzędzia w procesie poprawy kondycji skóry.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz