Gemius – twórca serwisu gemiusRanking PL

Gemius – twórca serwisu gemiusRanking PL – to międzynarodowa firma badawcza, lider i prekursor w dziedzinie badań internetu i przez internet w Europie. Na rynku polskim istnieje od 1999 roku, oferując profesjonalne rozwiązania badawcze, usługi analityczne i doradcze dla wszystkich podmiotów tego rynku. Dzięki połączeniu pasji i talentu pracowników oraz autorskich rozwiązań technologicznych nieustannie poszerza zakres swojej działalności, udostępniając szczegółową wiedzę na temat internetu Klientom w Polsce oraz na rynku międzynarodowym.

Firma oferuje profesjonalne rozwiązania badawcze, usługi analityczne i doradcze, od badań typu site-centric i user-centric, po zaawansowane technologicznie narzędzia do badania zachowania internautów na witrynach (gemiusTraffic), ich profilu społeczno-demograficznego (gemiusProfile), jakości dostępu do serwisów WWW (gemiusUsability) czy też skuteczności prowadzonych w internecie kampanii reklamowych (gemiusEffect). Gemius realizuje również badania na zlecony przez klientów temat (gemiusAdHoc). Poza powyższymi badaniami, w ofercie Gemius znajduje się również badanie zachowań użytkowników odtwarzających materiały multimedialne w sieci (gemiusStream), a także badanie umożliwiające błyskawiczny pomiar i prezentację wszystkich kliknięć dokonanych przez internautów na danej witrynie (gemiusHeatMap).W blisko połowie państw europejskich Gemius wyznacza standard pomiaru oglądalności witryn i aplikacji internetowych (gemiusAudience, badanie w Polsce funkcjonujące pod nazwą Megapanel PBI/Gemius).

Gemius prowadzi działalność w 20 krajach Europy i Bliskiego Wschodu.

W codziennej pracy przestrzegamy wytycznych kodeksu Europejskiego Stowarzyszenia Badania Rynku i Opinii ESOMAR, który dyktuje sposób prowadzenia rynkowych przedsięwzięć badawczych.

Wartości, którymi kierujemy się podczas wykonywania zadań i w kontaktach z Klientami, to jakość, rzetelność oraz przestrzeganie norm etycznych. Wierzymy, że połączenie wiedzy z pasją tworzenia przyczynia się do sukcesów naszego zespołu. Cenimy kreatywność i nieszablonowe podejście do problemu. Kierując się zasadą „Myśli bez granic„, tworzymy unikatową w skali światowej technologię i dostarczamy rzetelną wiedzę o rynku internetowym w Polsce i za granicą.

Przeczytaj więcej o Gemius SA.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz