novem – efektywna reklama w internecie

Novem to nowoczesna firma działająca w obszarze performance marketing. Realizujemy dla naszych klientów internetowe kampanie reklamowe rozliczane wyłącznie za ich konkretny, z góry ustalony efekt. Dla zapewnienia maksymalnej efektywności prowadzonych działań reklamowych, współpracujemy z kilkoma tysiącami wydawców internetowych.

Dla wielu naszych klientów jesteśmy strategicznym partnerem, doradcą w rozwoju efektywnego kanału promocji i sprzedaży internetowej.

Novem tworzą ludzie o bardzo bogatym doświadczeniu na rynku internetowym, specjaliści od reklamy internetowej oraz sprzedaży w sieci. O efektywność prowadzonych przez Novem działań dba zespół doświadczonych analityków wspieranych wyrafinowanym oprogramowaniem analitycznym. Ponadto, Novem to zespół doświadczonych specjalistów od kreacji reklamowej, grafików oraz webmasterów potrafiących połączyć realizację potrzeb naszych klientów z oczekiwaniami użytkowników internetu.

Nasze usługi oferujemy wszystkim, którzy chcą wykorzystać internet w nowoczesny sposób, oferując w nim swoje usługi i produkty. W miejsce budowy własnych kompetencji w tej dziedzinie, warto skorzystać z naszego doświadczenia nie ponosząc przy tym żadnego ryzyka.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz