O PantherMedia

panthermedia.pl jest miejscem gdzie znajdziesz wiele ciekawych zdjęć i wielu interesujących ludzi. Sprzedający i kupujący zdjęcia maja możliwość spotykać się na wspólnej platformie, obejmującej obecnie swoim zasięgiem 40 krajów. Składa się ona ze Społeczności Twórców dla fotografów i Agencji Fotograficznej dla zainteresowanych zakupem zdjęć.

Twój udział w Społeczności Twórców (fotografów, autorów clipów audio, video) może stanowić idealne uzupełnienie Twoich kontaktów z innymi twórcami. Poprzez nasza platformę udostępniamy profesjonalistom z całego Świata i tym którzy chcą nimi zostać możliwość zaprezentowania swoich prac, ich sprzedaż a także wymianę doświadczeń. Naszym celem jest pomóc twórcom w dotarciu do szerokiej rzeszy odbiorców na całym Świecie. Nie ryzykujesz tylko zyskujesz…

Redakcja Foto panthermedia.pl łączy wybrane zdjęcia w katalogi zdjęć by następnie pośredniczyć w udzielaniu praw do publikacji. Nasza docelowa grupa odbiorców, są przede wszystkim małe i średnie Firmy, Agencje Reklamowe i  Wydawnictwa oraz projektanci nośników wizualnych. Zespól doświadczonych konsultantów wspiera klientów zainteresowanych zakupem zdjęć w wyszukiwaniu i wyborze poszukiwanego materiału zdjęciowego. Przejrzysty sposób rozliczeń zapewnia łatwe i w pełni legalne wykorzystanie zdjęć. To wszystko umożliwia nam oferowanie bardzo dobrych materiałów w cenach z którymi na rynku fotograficznym trudno jest konkurować.

Panthermedia.net jest projektem PantherMedia GmbH z siedziba w Monachium. Firma powstała w październiku 2004 roku, po zakończeniu 6 miesięcznego okresu testowego jakiemu została poddana platforma internetowa. Silna pozycja na rynku niemieckim była sygnałem do podjęcia kolejnych wyzwań. Od lutego 2008, strona panthermedia.net dostępna jest także w języku angielskim. Wrzesień 2009, to kolejna ważna data w kalendarzu PantherMedia. Związana jest z powstaniem PantherMedia Polska, firmy dla polskiego twórcy i odbiorcy.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz