OSK FIRE, prawo jazdy Świebodzin na facebooku

Ośrodek Szkolenia Kierowców w ŚwiebodzinieJesteśmy młodym, prężnie rozwijającym się Ośrodkiem Szkolenia Kierowców w Świebodzinie. Instruktorzy zatrudnieni w naszej szkole posiadają wieloletni staż pracy w swoim zawodzie. Mając na uwadze komfort psychiczny naszych kursantów postawiliśmy na młodą wykwalifikowaną kadrę instruktorską, która bez problemu potrafi złapać „wspólny język” z naszymi podopiecznymi. Wiemy jak bardzo stresujące są pierwsze kroki za kierownicą dlatego do każdej osoby podchodzimy indywidualnie i z pełną wyrozumiałością. Dokładamy wszelkich starań aby doprowadzić do egzaminu państwowego na prawo jazdy w sposób jak najbardziej efektywny i jak najmniej stresujący.

Zajęcia prowadzimy tylko i wyłącznie na identycznych samochodach jak na egzaminach (auta z silnikiem benzynowym).

Zapewniamy przyjazną atmosferę, bezstresową i efektywną naukę jazdy oraz profesjonalizm szkoleń. Poza atrakcyjnymi cenami proponujemy również możliwość płatności za kurs w ratach.

Sala wykładowa znajduje się na Ul. Żaków 1 (Zespół Szkół Technicznych im. Tadeusza Kościuszki), plac manewrowy na ul. Poznańska 30 a „Lech auto”

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz