Program partnerski Pixmac

Program współpracy serwisu Pixmac daje wszystkim użytkownikom możliwość bycia nagrodzonym za promowanie go. Włączenie się w program nie daje prawa do reprezentowania serwisu, jedynie do polecania. Użytkownik włączający się w program współpracy wyraża zgodę na promowanie i polecanie serwisu jedynie w sposób dozwolony prawem. Użytkownikowi nie wolno używać spamu ani podobnych sposobów do celów promocyjnych. W przypadku odkrycia takich działań, Pixmac podejmie stosowne kroki prawne. Użytkownik ponosi odpowiedzialność za wszelkie straty spowodowane takimi działaniami.

Użytkownik dołączający do programu współpracy ma prawo do wynagrodzenia za zakupy swoich współpracowników. Współpracownikiem jest nowy użytkownik, który dokonuje rejestracji z polecenia użytkownika, który dołączył wcześniej do programu współpracy. Polecenie zdefiniowane jest jako rejestracja poprzez link współpracownika. Link współpracownika to hyperlink, zawierający unikalny numer identyfikacyjny użytkownika Pixmac. Link współpracownika z unikalnym numerem ID dostępny jest w zakładce „Moje konto” na stronie serwisu Pixmac. Do promocji serwisu Pixmac, użytkownik może wykorzystać link, jego różową część lub jeden z banerów oferowanych w zakładce Moje konto.

Program Współpracy funkcjonuje w dwóch odmianach. Pierwsza z nich bazuje na podziale prowizji serwisu Pixmac – partner otrzymuje 40% wynagrodzenia serwisu Pixmac za każdy pobrany obraz zarejestrowanych przez jego link użytkowników, przez okres 4 lat. Druga polega na wypłacaniu prowizji za każdy zakup użytkownika zarejestrowanego przez link współpracownika, w wysokości 20-40% prowizji netto. Wielkość procentowa zależy od dziennej ilości kliknięć na link współpracownika: 20% za 1-500 kliknięć, 30% za 501-5000 kliknięć i 40% za więcej niż 5001 kliknięć. Wysokość prowizji zmienia się zawsze następnego miesiąca. Wynagrodzenie przydzielane jest użytkownikom w kredytach, które zgodnie z tymi warunkami umowy mogą zostać przeliczone na walutę. Standardowym okresem rozliczeniowym jest 30 dni (pliki cookie), a wypłata następuje od kwoty 50$. Zastrzegamy sobie prawo wstrzymania wypłaty do 45 dni w celu zapobiegania oszustwom.

Pixmac zastrzega sobie prawo do zmodyfikowania lub odwołania Programu Współpracy, jak i do zmiany jego obecnych warunków bez uprzedzenia. W przypadku gdy Użytkownik nie wyraża zgody na nowe zasady, powinien zaprzestać promowania serwisu Pixmac oraz udziału w programie współpracy. Jeśli użytkownik nie przestaje promować serwisu przyjmuje się, że oznacza to pełną akceptację nowych warunków.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz