Protezy ortopedyczne kończyn górnych i dolnych

Protezy ortopedyczneFirma Ortopedyczna ORTO-ACTIV Radosław Krzesiński specjalizuje się w zaopatrzeniu osób po amputacji w indywidualne protezy ortopedyczne kończyn górnych i dolnych na wszystkich poziomach amputacji.

Praca w ówczesnych Warsztatach Ortopedycznych przy Lubuskim Ośrodku Rehabilitacyjno-Ortopedycznym (LORO) w Świebodzinie oraz blisko 10-cio letnie doświadczenie, uczestniczenie w szkoleniach, seminariach, a także obecne podnoszenie kwalifikacji w szkole ortopedycznej daje możliwości na miarę XXI wieku.

Jesteśmy dynamicznym, wyspecjalizowanym zespołem stawiającym przede wszystkim na jak najszybszy powrót człowieka do aktywnego życia po traumie jaką jest amputacja kończyny. W związku z tym na miejscu proponujemy naukę chodzenia na protezie po wcześniejszym umówieniu się z fizjoterapeutą.

Budowane zaopatrzenie ortopedyczne powstaje na bazie znanych światowych marek w dziedzinie ortopedii tzn. Otto Bock, Streifender, Blatchford, Ossur, Flex Food, Tomplast.

Firma ORTO-ACTIV jest zarejestrowana w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz