Strategie biznesu i polityka gospodarcza w warunkach globalizacji

Strategie biznesu i polityka gospodarcza w warunkach globalizacjiSpecjalność łączy tematykę funkcjonowania firm (jest ich w Polsce ponad 1,5 miliona!) i administracji z wiedzą o gospodarce. Na pewno będziemy pomocni w zaplanowaniu Waszej przyszłości. Dzięki aktywnemu udziałowi w praktyce gospodarczej oraz Waszym sugestiom tematyka zajęć odpowiada na potrzeby współczesnego rynku pracy. Dowiecie się między innymi jak zdobyć fundusze unijne, opracować strategię biznesu i biznes plan, założyć własną firmę oraz zarządzać jej finansami, poprawić funkcjonowanie już istniejącego podmiotu, skutecznie poszukiwać nowych rynków, usprawnić planowanie i realizację inwestycji oraz wycenić składniki mienia.

Podczas studiów na naszej specjalności zapewniamy życzliwość i współpracę. Oferujemy Wam wysoki poziom merytoryczny zajęć, w trakcie których zdobędziecie praktyczną wiedzę i umiejętności. Będziecie mogli zbadać wiele sytuacji w firmach i w gospodarce, nauczyć się podejmowania trafnych decyzji poprzez analizy przypadków, projekty, symulacje komputerowe i gry decyzyjne. Waszą wiedzę poszerzą zapraszani na zajęcia przedstawiciele firm i administracji.

Wykładowcy specjalności utrzymują kontakty z praktyką gospodarczą, realizują projekty badawcze krajowe i unijne, współpracują z uczelniami w Polsce i na świecie. Seminarzyści, podczas pisania pracy dyplomowej podejmują praktyki w firmach produkcyjnych i konsultingowych, w instytucjach finansowych, w administracji rządowej i samorządowej. Jesteśmy przekonani, że zdobyte doświadczenie i umiejętności ułatwią Wam – podobnie jak wielu naszym absolwentom – osiągnięcie sukcesu zawodowego.

Realizację pomysłów umożliwią działające pod opieką Katedry Studenckie Koła Naukowe: Target oraz Strategos, stanowiące szansę spędzenia w niepowtarzalny sposób wolnego czasu w gronie znajomych i przyjaciół. Możecie zorganizować konferencje, warsztaty, spotkania z pracownikami różnych podmiotów, wizyty w firmach, podejmować szkolenia i staże.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz